×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 545-56-00
Зернозбиральні комбайни
Зернозбиральні комбайни Fendt 6335C
Дивитися всі товари в рубриці: Зернозбиральні комбайни
Дивитися всі товари виробника: FENDT
Зернозбиральні комбайни Fendt 6335CЗернозбиральні комбайни — ASTRA-00072

Зернозбиральні комбайни Fendt серії C, серед яких найпотужнішою моделлю є комбайни Фендт 6335C, належать до преміум-сегмента комбайнів середньої потужності і призначені для збирання різних зернових культур – як ранніх, так і пізніх.

При створенні зернозбирального комбайна Fendt 6335C основний акцент був зроблений на високу продуктивність обмолоту з мінімальними втратами зерна, а також економію пального.

Також виробник подбав про комфорт оператора. Нова кабіна Skyline перетворює важку роботу оператора в більш продуктивну і приємну протягом усієї зміни.

Переваги

  • Високопродуктивна система подачі скошеної маси від жатки до головного транспортера з PFR-бітером підвищує продуктивність комбайна, згладжуючи потік маси на обмолот, що сприяє підвищенню якості обмолоту.
  • Високоінерційний молотильний барабан з додатковими обважнювачами для якісного обмолоту навіть у складних умовах (волога солома, наявність зеленої маси). Конструкція дозволяє зберігати стабільну й рівномірну швидкість обертання молотильного барабана, завдяки чому відбувається максимальний обмолот зерна і при цьому досягається додаткова економія пального.
  • Можливість регулювання зазору підбарабання як на вході, так і на виході кнопкою з кабіни комбайна, що забезпечує легкість налаштування для будь-якої культури.
  • Один з найпродуктивніших в сегменті комбайнів середньої потужності – шестиклавішний соломотряс з високими ділянками каскадів у 210 мм і ходом кривошипа клавіш у 150 мм, що забезпечує неперевершену сепарацію до останньої зернини.
  • Система очищення з високопродуктивними НС-решетами забезпечує кращу пропускну здатність і обдування сепарованої зернової маси, що сприяє високому рівню очищення за вищої продуктивності комбайна і гарантує низькі втрати зерна навіть під час збирання високоврожайних культур.
  • Кабіна підвищеного комфорту SKYLINE з центром керування комбайном Variotronic 10.4", із системою віддаленого моніторингу AgCommand, автоматичним клімат-контролем, холодильником в стандартній комплектації відкриває нові горизонти в керуванні і контролі роботи комбайна.
  • Agcommand Standard Plus є телеметричною системою керування парком, яка збирає дані про розташування машини, налаштування та продуктивність, дозволяє власнику отримати інформацію з поля через інтернет.

Технічна характеристика

ЖаткаТип жатки
Ширина жатки, м
Привод мотовила, об./хв.
Реверсування
Система копіювання поля
PowerFlow
до 7,7 м
0–55, гідравлічне регулювання
гідравлічне
+
 Тип жатки
Ширина жатки, м
Free Flow
до 7,6 м
Молотильний апаратШирина молотильного апарату, мм
Діаметр молотильного барабана, мм
Площа підбарабання, кв. м
Діапазон обертів, об./хв.
Діаметр роторного сепаратора, мм
Площа підбарабання сепаратора MCS, кв. м
Кількість клавіш соломотряса
Площа соломотряса, кв. м
1600
600
0,99
430–1210
600
1,07
6
6,81
ОчищенняЗагальна площа решіт, кв. м
Тип вентилятора
Оберти вентилятора, об./хв.
Повернення недомолоту до барабану
5,58
радіальний
350–1050
елеватор до молотильного барабана
Зерновий бункерМісткість, л
Швидкість вивантаження, л/сек.
Максимальна висота розвантаження, м
9000
105
4,45
ДвигунВиробник/робочий об'єм, л
Номінальна потужність, кВт/к. с.
Паливний бак, л
AGCO POWER 8,4
245/335
620
ПриводГідравлічний
Кількість передач
+
4
Вага і габаритні розміриЗагальна довжина без жатки, м
Ширина без жатки, м
Висота, м
Вага без жатки, кг
8,91
3,9
4
14 000

З усіх питань звертатися до продукт-менеджера:

Проданов Дмитро
Тел.: (050) 411 56 39
Е-maild.prodanov@astra-group.com.ua

Для своєчасного збору врожаю з мінімальними затратами фермерське господарство повинно мати у своєму розпорядженні власний зернозбиральний комбайн (це доцільно, якщо забезпечено його завантаженість). Це дає можливість збирати продукцію в агрономічні строки з урахуванням погодних умов. Наявність власного комбайна також забезпечить оптимальний розподіл праці між працівниками.

Фермерським господарствам із навантаженням на зернозбиральний комбайн близько 2000 га та 5–10 культурами в сівозміні варто звернути увагу на зернозбиральні комбайни Fendt  серій C та L, які можуть працювати на збиранні не лише зернових, а й дрібнонасінних, зернобобових та кукурудзи і забезпечить додатковий заробіток упродовж усього року.

Зернозбиральні комбайни Fendt представлені серією C і серією L. Комбайни Fendt 6335C належать до преміум-сегмента комбайнів середньої потужності і призначені для збирання різних зернових культур – як ранніх, так і пізніх.

Комбайни Fendt Серії L — це ідеальні комбайни для вашого підприємства. Вони відзначаються максимальним комфортом в експлуатації, високою продуктивністю, надійністю й універсальністю. Унікальна кабіна Proline з монітором Variotrinic 7’’ відкриває багато нових можливостей у керуванні й забезпечує комфортні умови для роботи протягом усієї зміни.

Комбайни Fendt Серії С — це приклад високоефективної економії, передових технологій і високої гнучкості. Завдяки різноманітним новим функціям серія С являє собою преміум-сегмент машин середнього класу потужності. Висококомфортабельна кабіна Skyline, автоматичне рульове управління VarioGuide, моніторинг урожайності, новий зовнішній вигляд – це лише деякі з основних характеристик. Ці дві моделі мають багато спільного в конструкції систем збирання, подачі, обмолоту, сепарації та очищення зерна.

У середньому сегменті зернозбиральних комбайнів комбайн Fendt є одним з найкращих. Тому що він універсальний, надійний та економічний. Зернозбиральний комбайн Fendt характеризується надзвичайною зручністю експлуатації та високою продуктивністю.

Зернозбиральні комбайни Fendt стануть незамінною технікою у вашому господарстві.

Залишити заявку на демонстрацію