×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 332-56-00
Зернозбиральні комбайни

Ошибка 404

Страница не найдена

Для своєчасного збору врожаю з мінімальними затратами фермерське господарство повинно мати у своєму розпорядженні власний зернозбиральний комбайн (це доцільно, якщо забезпечено його завантаженість). Це дає можливість збирати продукцію в агрономічні строки з урахуванням погодних умов. Наявність власного комбайна також забезпечить оптимальний розподіл праці між працівниками.

Фермерським господарствам із навантаженням на зернозбиральний комбайн близько 2000 га та 5–10 культурами в сівозміні варто звернути увагу на зернозбиральні комбайни Fendt  серій C та L, які можуть працювати на збиранні не лише зернових, а й дрібнонасінних, зернобобових та кукурудзи і забезпечить додатковий заробіток упродовж усього року.

Зернозбиральні комбайни Fendt представлені серією C і серією L. Комбайни Fendt 6335C належать до преміум-сегмента комбайнів середньої потужності і призначені для збирання різних зернових культур – як ранніх, так і пізніх.

Комбайни Fendt Серії L — це ідеальні комбайни для вашого підприємства. Вони відзначаються максимальним комфортом в експлуатації, високою продуктивністю, надійністю й універсальністю. Унікальна кабіна Proline з монітором Variotrinic 7’’ відкриває багато нових можливостей у керуванні й забезпечує комфортні умови для роботи протягом усієї зміни.

Комбайни Fendt Серії С — це приклад високоефективної економії, передових технологій і високої гнучкості. Завдяки різноманітним новим функціям серія С являє собою преміум-сегмент машин середнього класу потужності. Висококомфортабельна кабіна Skyline, автоматичне рульове управління VarioGuide, моніторинг урожайності, новий зовнішній вигляд – це лише деякі з основних характеристик. Ці дві моделі мають багато спільного в конструкції систем збирання, подачі, обмолоту, сепарації та очищення зерна.

У середньому сегменті зернозбиральних комбайнів комбайн Fendt є одним з найкращих. Тому що він універсальний, надійний та економічний. Зернозбиральний комбайн Fendt характеризується надзвичайною зручністю експлуатації та високою продуктивністю.

Зернозбиральні комбайни Fendt стануть незамінною технікою у вашому господарстві.

Залишити заявку на демонстрацію
×