×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 545-56-00
Зернозбиральні комбайни
Зернозбиральні комбайни Fendt 6275L MCS
Дивитися всі товари в рубриці: Зернозбиральні комбайни
Дивитися всі товари виробника: FENDT
Зернозбиральні комбайни Fendt 6275L MCSЗернозбиральні комбайни — ASTRA-00032

Зернозбиральний комбайни Fendt 6275L характеризується надзвичайною зручністю експлуатації, високою продуктивністю, надійністю й універсальністю. Унікальна кабіна Proline з монітором Variotrinic 7 відкриває багато нових можливостей у керуванні і створює комфортні умови протягом всієї робочої зміни.

Переваги

  • Починаючи з похилої камери всі агрегати мають однакову ширину проходу для хлібної маси з метою оптимального завантаження і продуктивності машини.
  • Керування вирівнюванням жатки TerraControl IITMповністю автоматична система, всі функції можуть працювати одночасно для ефективного вирівнювання та комфортного керування.
  • Високопродуктивна система подачі скошеної маси від жатки до головного транспортера з PFR-бітером підвищує продуктивність комбайна, згладжуючи потік маси на обмолот, що сприяє підвищенню якості обмолоту.
  • Система обмолоту барабанного типу з високоінерційним молотильним барабаном і роторним сепаратором із можливістю вимкнення підбарабання під час роботи з культурами з низьким рівнем вологості і врожайності дозволяє досягти максимально ефективного обмолоту за низьких експлуатаційних витрат.
  • Можливість регулювання зазору підбарабання як на вході, так і на виході з кабіни комбайна кнопкою, що забезпечує легке налаштування обмолоту для будь-якої культури.
  • Один з найпродуктивніших у сегменті комбайнів середньої потужності – шестиклавішний соломотряс з високими ділянками каскадів у 210 мм і ходом кривошипа клавіш у 150 мм, що забезпечує неперевершену сепарацію до останньої зернини.
  • Високопродуктивні НС-решета забезпечують кращу пропускну здатність і обдування сепарованої зернової маси, що сприяє високому рівню очищення та низьким втратам зерна навіть під час збирання високоврожайних культур.
  • Потужний, надійний і найекономічніший двигун AGCO Power з мінімальними питомими витратами пального 192 г/кВт-год.

 Технічна характеристика

 

Жатка

Тип жатки
Ширина жатки, м
Привод мотовила, об./хв.
Реверсування
Система копіювання поля

FreeFlow
4,8–7,6
0-55, гідравлічне регулювання
механічне
+

 

Тип жатки
Ширина жатки, м

PowerFlow

Молотильний апарат

Ширина молотильного апарату, мм
Діаметр молотильного барабана, мм
Площа підбарабання, кв. м
Діапазон обертів, об./хв.
Діаметр роторного сепаратора, мм
Площа підбарабання сепаратора MCS, кв. м
Кількість клавіш соломотряса
Площа соломотряса, кв. м

1600
600
0,99
430–1210
600
1,07
6
6,81

Очищення

Загальна площа решіт, кв. м
Тип вентилятора
Оберти вентилятора, об./хв.
Повернення недомолоту до барабану

5,58
радіальний
350–1050
елеватор до молотильного барабана

Зерновий бункер

Місткість, л
Швидкість вивантаження, л/сек.
Максимальна висота розвантаження, м

8600
105
4,5

Двигун

Виробник / робочий об'єм, л
Номінальна потужність, кВт/к. с.
Паливний бак, л

AGCO POWER 7,4
203/275
620

Привод

Гідравлічний
Кількість передач

+
4

Вага і габаритні розміри

Загальна довжина без жатки, м
Ширина без жатки, м
Висота, м
Вага без жатки, кг

8,36
3,5
4
13600

З усіх питань звертатися до продукт-менеджера:

Проданов Дмитро
Тел.: (050) 411 56 39
Emaild.prodanov@astra-group.com.ua

Для своєчасного збору врожаю з мінімальними затратами фермерське господарство повинно мати у своєму розпорядженні власний зернозбиральний комбайн (це доцільно, якщо забезпечено його завантаженість). Це дає можливість збирати продукцію в агрономічні строки з урахуванням погодних умов. Наявність власного комбайна також забезпечить оптимальний розподіл праці між працівниками.

Фермерським господарствам із навантаженням на зернозбиральний комбайн близько 2000 га та 5–10 культурами в сівозміні варто звернути увагу на зернозбиральні комбайни Fendt  серій C та L, які можуть працювати на збиранні не лише зернових, а й дрібнонасінних, зернобобових та кукурудзи і забезпечить додатковий заробіток упродовж усього року.

Зернозбиральні комбайни Fendt представлені серією C і серією L. Комбайни Fendt 6335C належать до преміум-сегмента комбайнів середньої потужності і призначені для збирання різних зернових культур – як ранніх, так і пізніх.

Комбайни Fendt Серії L — це ідеальні комбайни для вашого підприємства. Вони відзначаються максимальним комфортом в експлуатації, високою продуктивністю, надійністю й універсальністю. Унікальна кабіна Proline з монітором Variotrinic 7’’ відкриває багато нових можливостей у керуванні й забезпечує комфортні умови для роботи протягом усієї зміни.

Комбайни Fendt Серії С — це приклад високоефективної економії, передових технологій і високої гнучкості. Завдяки різноманітним новим функціям серія С являє собою преміум-сегмент машин середнього класу потужності. Висококомфортабельна кабіна Skyline, автоматичне рульове управління VarioGuide, моніторинг урожайності, новий зовнішній вигляд – це лише деякі з основних характеристик. Ці дві моделі мають багато спільного в конструкції систем збирання, подачі, обмолоту, сепарації та очищення зерна.

У середньому сегменті зернозбиральних комбайнів комбайн Fendt є одним з найкращих. Тому що він універсальний, надійний та економічний. Зернозбиральний комбайн Fendt характеризується надзвичайною зручністю експлуатації та високою продуктивністю.

Зернозбиральні комбайни Fendt стануть незамінною технікою у вашому господарстві.

Залишити заявку на демонстрацію