×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 545-56-00
Сівалки
Maxi-5 сівалки точного висіву
Дивитися всі товари в рубриці: Сівалки
Дивитися всі товари виробника: MASCAR
Maxi-5 сівалки точного висівуСівалки — ASTRA-00081

Просапні сівалки Mascar Maxi-5 і Mascar Futura-5 – пневматичні сівалки точного висіву вакуумного типу. Просапна сівалка Mascar Maxi-5 призначена для роботи на малопідготовлених площах з невеликою кількістю рослинних решток. Має 3-точкову швидкознімну систему навішування з низьким рівнем завантаження посівного матеріалу (1,25 м), дводисковий сошник забезпечує точний висів, рівномірне розміщення насіння в рядку і подальші рівномірні сходи культури. Просапна сівалка Mascar Futura-5 призначена для роботи за традиційною технологією, за рахунок анкерного сошника і висоти падіння насіння 10 см забезпечує практично ідеальне розміщення посівного матеріалу в рядку. Висівний апарат обох агрегатів вакуумного типу, забезпечує менше травмування насіння в порівнянні з сівалками, у яких використовується система надлишкового тиску.

  • Можливість використання за традиційною і мінімальною технологіями обробітку ґрунту.
  • Можливість одночасного внесення мінеральних гранульованих добрив під час сівби (внесення безпосередньо в рядок або збоку від рядка).
  • Регулювання притискного зусилля сошника здійснюється завдяки додатковій пружині, яка здійснює тиск від 40 до 160 кг. Власна маса сошника становить: Maxi-5 – 94,5 кг, Futura-5 – 68,5 кг.
  • Ємність бака для посівного матеріалу – 60 л.
  • Можливість роботи в навісному і причіпному виконанні.
  • Бункер з нержавіючої сталі відрізняється надійністю і тривалим терміном експлуатації.
  • Ланцюговий привод секцій дозволяє значно скоротити вартість ремонту і час обслуговування.
  • Механічне відключення секцій при роботі на краях поля.
  • Невелика висота падіння насіння: 25 см – дисковий сошник; 10 см – анкерний; точність розміщення насіння.

З усіх питань звертатися до:

Дмитренко Максим
Тел.: 050 414 66 35
Emailm.dmytrenko@astra-group.com.ua

Коли ціни на зернові зростають, а витрати на виробництво і оренду землі сягають захмарних висот, дуже важливо виростити високий урожай з низькими експлуатаційними витратами. На ринку широко використовуються посівні комплекси, які за один прохід можуть провести передпосівну культивацію, боротьбу з бур'янами, вирівнювання, зворотне прикочування ґрунту, посів і навіть адресний внесення добрив. Причому все це – на космічних швидкостях і з ювелірною точністю.

На думку 14 000 фермерів зі всього світу, найкращою пропозицією на ринку є посівні комплекси Pronto від молодого, але потужного виробника Horsch.

Просапні сівалки Horsch Maestro забезпечують ідеальну точність дозування і відділення насіння, оптимально підходять для висіву кукурудзи, сої, соняшнику або цукрових буряків. Три особливості роблять Maestro свого роду єдиною машиною: інноваційна система дозування – компактний вакуумний дозатор – система контролю укладання насіння.

На сьогоднішній день Horsch є виробником повного спектра просапних сівалок з точним висівом. У його асортименті представлені сівалки розміром від 8 до 36 рядів. Horsch встановлює світові рекорди з сівби: одна сівалка за 24 години роботи в стані якісно засіяти 450 га. Ми пропонуємо своїм клієнтам просапні сівалки Horsch Maestro, посівні комплекси Horsch Pronto DC, універсальні сівалки Pronto SW, універсальні сівалки Horsch Focus TD, Зернові сівалки Horsch Avatar.

Вирішити завдання технологічно правильної сівби допоможуть посівні агрегати Mascar Maxi 5 і Mascar Futura 5, що входять в лінійку просапних сівалок точного висіву компанії Mascar (Італія).

Просапні сівалки Mascar Maxi-5 і Mascar Futura-5 – пневматичні сівалки точного висіву вакуумного типу. Просапна сівалка Mascar Maxi-5 призначена для роботи на малопідготовлених площах з невеликою кількістю рослинних решток. Має 3-точкову швидкознімну систему навішування з низьким рівнем завантаження посівного матеріалу (1,25 м), дводисковий сошник забезпечує точний висів, рівномірне розміщення насіння в рядку і подальші рівномірні сходи культури.

За дотримання оптимальної швидкості руху посівного агрегата якість розкладки посівного матеріалу можна витримати на високому рівні. Сівалки Mascar Maxi 5 і Mascar Futura 5 адаптовані для роботи як на середніх, так і на малих площах, і за рахунок своїх конструктивних особливостей забезпечують високу технологічну якість сівби. Працюючи з посівними агрегатами Mascar, можна досягти оптимального результату при невеликих інвестиціях.

Залишити заявку на демонстрацію