×

Пошук по каталогу

UA RU
Сівалки
Сівалки Pronto SW
Дивитися всі товари в рубриці: Сівалки
Дивитися всі товари виробника: HORSCH
Сівалки Pronto SWСівалки — ASTRA-00067

Рішенням HORSCH для ефективного обробітку великих площ з високою продуктивністю є універсальні сівалки HORSCH Pronto SW в комбінації з причіпним бункером для насіння і добрив. Технологія сівби універсальної сівалки Horsch Pronto SW включає передпосівний обробіток ґрунту, внесення стартової дози добрив, ущільнення посівного ложа, сівбу і адресне прикочування за один робочий прохід. За дворядною дисковою бороною, оснащеною напівсферичними вирізними дисками, попарно закріпленими на стійках, іде ряд одинарних дискових сошників для внесення добрив в міжряддя культури. Колісний ґрунтоущільнювач служить для формування щільного посівного ложа, створюючи оптимальні умови для проростання насіння. А безкомпромісне витримування глибини укладання та якість загортання насіння дводисковим сошником TurboDisc з можливістю копіювання мікрорельєфу ґрунту і зміною тиску на сошник в діапазоні 0–120 кг вже давно отримали належне визнання хліборобів з багатьох куточків земної кулі.

Концепт машини

Швидше

 • Невисока потреба в тяговому зусиллі завдяки малій власній вазі та енергоощадним ефективним робочим органам.
 • Висока продуктивність завдяки високій робочій швидкості 10–20 км/год.
 • Висока маневреність завдяки компактній конструкції.
 • Мінімальна кількість зупинок на завантаження завдяки великому бункеру для насіння і добрив.

Простіше

 • Швидке агрегатування завдяки простоті зчеплення з трактором.
 • Швидка готовність до роботи завдяки простоті налаштувань норми висіву, глибини заробляння і тиску на сошники.
 • Безпроблемний перехід на іншу культуру.
 • Мінімум часу на технічне обслуговування.

Надійніше

 • Висівні сошники TurboDisc.
 • Незмінно якісне заробляння насіння на найвищій швидкості.
 • Індивідуальне кріплення дводискових сошників TurboDisc з інтегрованим прикочувальним роликом за допомогою гумових амортизувальних елементів.
 • Ідеальне копіювання мікрорельєфу ґрунту в діапазоні до 15 см.
 • Плавне регулювання тиску на сошники TurboDisc в діапазоні 5–120 кг/сошник.
МодельPronto 8 SWPronto 9 SWPronto 12 SW
Робоча ширина, м8,009,0012,00
Транспортна висота, м3,00
Довжина, м3,954,00
Вага, кг12 52013 20017 600
Об’єм бункера, л12 000 (50:50)
Кількість висіваючих сошників526080
Притискне зусилля висівних сошників, кг5-120
Відстань між рядами, см15,41515
Робоча швидкість, км/год10-20
Споживана потужність, кВт/к. с.155-215/210-290235-330/320-450295-405/400-500

З усіх питань звертатися до продукт-менеджера:

Шипоша В'ячеслав
Тел.: 050 358 79 37
Email: Viacheslav.Shyposha@astra-group.ua

Залишити заявку на демонстрацію

Коли ціни на зернові зростають, а витрати на виробництво і оренду землі сягають захмарних висот, дуже важливо виростити високий урожай з низькими експлуатаційними витратами. На ринку широко використовуються посівні комплекси, які за один прохід можуть провести передпосівну культивацію, боротьбу з бур'янами, вирівнювання, зворотне прикочування ґрунту, посів і навіть адресний внесення добрив. Причому все це – на космічних швидкостях і з ювелірною точністю.

На думку 14 000 фермерів зі всього світу, найкращою пропозицією на ринку є посівні комплекси Pronto від молодого, але потужного виробника Horsch.

Просапні сівалки Horsch Maestro забезпечують ідеальну точність дозування і відділення насіння, оптимально підходять для висіву кукурудзи, сої, соняшнику або цукрових буряків. Три особливості роблять Maestro свого роду єдиною машиною: інноваційна система дозування – компактний вакуумний дозатор – система контролю укладання насіння.

На сьогоднішній день Horsch є виробником повного спектра просапних сівалок з точним висівом. У його асортименті представлені сівалки розміром від 8 до 36 рядів. Horsch встановлює світові рекорди з сівби: одна сівалка за 24 години роботи в стані якісно засіяти 450 га. Ми пропонуємо своїм клієнтам просапні сівалки Horsch Maestro, посівні комплекси Horsch Pronto DC, універсальні сівалки Pronto SW, універсальні сівалки Horsch Focus TD, Зернові сівалки Horsch Avatar.

Точність поділу і укладання насіння істотно впливає на результат урожаю. Високоточні технології, розроблені в концерні AGCO компанією Precision Planting®, вбудовані в сівалку точного висіву Fendt MOMENTUM. Сівалка Fendt MOMENTUM з дозатором насіння vSet®, приводом дозатора vDrive® і насіннєпроводом SpeedTube® уособлює точність поділу і укладання насіння навіть на високих швидкостях. Сівалка точно і рівномірно укладає насіння в ґрунт завдяки гнучкій рамі і продуманій системі поділу насіння, що дозволяє максимально збільшити потенційну врожайність. Швидко і точно – насінина за насіниною на ідеальній відстані.

 

Залишити заявку на демонстрацію