×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 545-56-00
Обприскувачі
Самохідні обприскувачі HORSCH Leeb PT 330
Дивитися всі товари в рубриці: Обприскувачі
Дивитися всі товари виробника: HORSCH
Самохідні обприскувачі HORSCH Leeb PT 330Обприскувачі — ASTRA-00082

Штанга Boom Control Pro

Спеціально розроблена компанією HORSCH і запатентована система стабілізації штанги Boom Control Pro дозволяє машині працювати на максимально низьких висотах штанги.

Це забезпечує спеціальна параллелограмна підвіска, яка працює з чотирма датчиками, що контролюють позиційне розміщення штанги при копіюванні поверхні ґрунту, а також під час проходження перешкод.

Система ґрунтується на роботі пневматичних циліндрів (пневматика може швидше реагувати на сигнали датчиків, а також менш вимоглива в експлуатації). Завдяки поєднанню усіх цих технологічних рішень машина може працювати з робочою швидкістю до 33 км/год. (!) І середньою продуктивністю до 50 га/год.

Особливості

Самохідні обприскувачі HORSCH Leeb PT 330 працюють на гідростатичному ходу.

Конструкція передбачає один гідронасос і чотири гідромотори (окремо на кожне колесо), з можливістю блокування коліс.

  1. Штанга може працювати вже за 30 см від контактної поверхні
  2. Мінімальне зношування робочої рідини.
  3. Завдяки мінімальній відстані штанги від оброблюваної поверхні усувається явище, коли за колією обприскувача реагент не спрацьовує через великий стовп пилу (додатково цьому сприяє суцільна планка, встановлена ​​на штанзі, завдання якої – захистити форсунки від ушкоджень, а також усунути опір вітру при відкритті форсунок).
  4. Ширший діапазон швидкостей (без змін форсунок).
  5. Якісніший контакт робочої речовини з поверхнею (на випробуваннях було проведено дослідження якості розпилювання на лакмусовому папері).
  6. При збільшенні відстані від робочої поверхні на понад 50 см форсунки автоматично перемикаються на інтервал у 50 см. Система управління форсунками зав'язана на пневматику, тобто вмикання і вимикання відбувається завдяки створенню тиску на клапан тієї чи тієї форсунки. Таке рішення значно спрощує конструкцію, оскільки на відміну від електроклапанів пневматика невибаглива до вологи та інших зовнішніх чинників.

Самохідний обприскувач HORSCH Leeb PT 330

ХарактеристикиПоказник
Двигун
ВиробникMersedes
Номінальна потужність (к. с.)330
Об’єм (см³)7 200
Ходова частина
Привод колісГідростатичний, з можливістю блокування
Кліренс1,4–1,6
Ширина колії2,25–3,00, безступінчасто
Поворот колісНа дві осі
Штанга
Робоча ширина (м)36,27
Робоча висота (м)0,3–2,7
Відстань між форсунками (м)0,25–0,5
Система стабілізаціїBOOM CONTROL PRO
Заправні ємності
Об'єм (матеріал) основної ємності, (л)5 000 (неіржавіюча сталь)
Бак для чистої води (л)530
Бак для технічної води (л)20
Бак для дизпалива (л)630

З усіх питань звертайтеся до продукт-менеджера:

Шипоша В'ячеслав
Тел.: 050 358 79 37
Email :v.shyposha@astra-group.com.ua

Залишити заявку на демонстрацію

Компанія «АСТРА» пропонує самохідні та причіпні обприскувачі французької компанії Berthoud для обробітку основних польових культур. Це такі моделі: самохідний обприскувач Berthoud Raptor і Berthoud Bruin, причіпний обприскувач Berthoud Tracker 3200.

Обприскувачі Berthoud Raptor надійні і продуктивні, при цьому витрата палива становить в середньому 0,9 л/га. Робочу рідину обприскувачі Berthoud вносять рівномірно по ширині захвату і відповідно до встановленої норми. Обприскувачі дуже прості в налаштуванні, зручні в роботі та обслуговуванні.

Компанія Berthoud має понад 120 років досвіду виготовлення обприскувачів, причому вона випускає тільки обприскувачі, а отже, вся робота конструкторів спрямована на поліпшення і вдосконалення саме цих машин. У самохідних машинах Berthoud надійна кабіна, яка захищає оператора від потрапляння всередину хімічних препаратів.

В обприскувачах Berthoud надійність і комфорт поєднуються з потужністю приводу, який отримав визнання аграріїв. Обприскувач Berthoud має дуже добру маневреність, – зокрема, при розвороті з дуже обмеженим радіусом повороту.

Нова модель, обприскувач Berthoud Bruin, вирізняється високою продуктивністю і дозволяє зберегти високу якість розпилення.

Обприскувачі компанії Horsch представлені такими моделями: причіпні обприскувачі Horsch Leeb LT і GS і самохідні обприскувачі HORSCH Leeb PT 330.

Самохідні обприскувачі Horsch Leeb – високошвидкісні самохідні обприскувачі для догляду за високостебловими культурами. Головні переваги: ​​бак з нержавіючої сталі легко піддається очищенню; гранично короткі шланги і оптимізована прокладка арматури дозволили звести кількість залишків до мінімуму, гладке днище не травмує рослини та ін.

Високопродуктивний причіпний обприскувач Horsch Leeb GS – це новинка, що має об’єм ємності в трьох варіантах: 6000, 7000 або 8000 л. Довгострокова служба ємності для розчину, виконаної з нержавіючої сталі, легкий процес очищення обприскувача, робоча ширина до 36 м, малозношуваний відцентровий насос з високим ресурсом – це лише кілька з численних переваг обприскувачів Horsch.

Залишити заявку на демонстрацію