×

Пошук по каталогу

UA RU
Навантажувачі
Навантажувачі Manitou MLT-X 845-120 LSU
Дивитися всі товари в рубриці: Навантажувачі
Дивитися всі товари виробника: MANITOU
Навантажувачі Manitou MLT-X 845-120 LSUНавантажувачі — ASTRA-00052

Найпотужніші машини в лінійці сільськогосподарської техніки навантажувачі Manitou MLT-X 845-120 LSU – можуть піднімати вантаж вагою до 4500 кг на висоту до 7,55 м.

Стандартна комплектація

Закрита кабіна з обігрівом і кондиціонером, дзеркала заднього огляду, система освітлення (спереду і ззаду), акумулятор 145Ah – 1000А, два гідровиходи на стрілі з системою швидкого з'єднання, звукова сигналізація під час заднього ходу, палетні вила, автоматична система очищення радіатора.

Двигун

Простий в обслуговуванні і конструктивно надійний дизельний двигун MERCEDES 121 к. с. Має ресурс до ремонту 12–16 тисяч мотогодин. Поперечне розташування двигуна дозволило зменшити колісну базу та поліпшити маневреність.

У двигуні даної моделі реалізовано система подачі палива типу Common Rail, що дозволило збільшити потужність до 121 к. с., збільшити крутний момент, зменшити витрату палива.

Переваги

  • Система LSU – аксіально-поршневий гідравлічний насос, збільшує продуктивність на 20–30%, а також дозволяє керувати гідравлічним потоком за рахунок обертів двигуна та електронної системи керування гідравлічним розподільником DDIC.
  • Циклонний фільтр на всіх моделях – забезпечує працездатність машини в умовах високої забрудненості.
  • Двигун Євро ІІІ В – економічніший та адаптований до вітчизняного пального.
  • Фільтр-сепаратор на всіх моделях – первинне очищення вітчизняного пального.
  • Автоматична система очищення радіатора у базовій комплектації (кожні 15 секунд протягом 3 хвилин вентилятор радіатора змінює напрям потоку повітря на протилежний).
  • Шини нового покоління Michelin XMCL з радіусом 24".
  • Кермові тяги розташовані вище за мости, що запобігає їх пошкодженню.

Технічні характеристики

ДвигунMercedes OM904 LA 4 циліндри 121 к. с./90кВт
Трансмісіягідромеханічна; 4 вперед, 4 назад
Максимальна вантажопідйомність, кг4500
Мінімальний радіус розвороту, м4,16
Найбільша висота підйому ваги, м7,55
Максимальний виліт стріли, м4,57
Висота, м2,58
Ширина, м2,42
Довжина, м5,22
Кліренс, м0,45
Тиск насоса гідросистеми, бар270
Продуктивність насоса гідросистеми, л/хв.150

З усіх питань звертайтесь за телефоном:

Тел.: (095) 843 22 24

Навантажувач Manitou в господарстві працює з ранку до вечора, не зупиняючись, і основне його завдання – це обслуговування основних виробничих процесів. Наприклад, в посівну кампанію -- це робота з біг-бегами, завантаження насіння або добрив. У збиральну – буртування зерна, прибирання і складування тюків. У міжсезоння – робота з добривами, будь-які вантажно-розвантажувальні операції, будівництво та багато іншого.

А значить, універсальний телескопічний навантажувач – це не просто машина, здатна замінити тисячі годин роботи інших машин і механізмів та людської праці. Це інструмент, який підвищує ефективність функціонування всього господарства, оптимізуючи виконання кожного окремого виробничого процесу. Якщо вам подобається йти в ногу з часом, ви налаштовані на високий рівень прибутковості і плануєте розвивати свій бізнес, тоді покупка телескопічного навантажувача – правильний крок.

Ми пропонуємо вам купити навантажувачі Manitou MLT-X 625-75H, Manitou MLT-X 732 95P, Manitou MLT-X 735 T LSU, Manitou MLT-X 737-130 PS, Manitou MLT-X 741-140 V, Manitou MLT-X 840, Manitou MLT-X 845-120 LSU, Manitou MLT-X 961, Manitou MLT-X 1035 LT LSU, Manitou MLT-X 1040, Manitou МС18.

Кожну одиницю техніки господарство купує з єдиною метою – прискорити виробничий процес, полегшивши людську працю або замінивши її машинною. Чим більше роботи виконується за одиницю часу, тим ефективніше функціонує техніка, а значить, скорочується термін її окупності.

Безсумнівно, відразу після купівлі телескопічний навантажувач стає одним з найбільш затребуваних інструментів. На відміну від іншої сільськогосподарської техніки Manitou працює цілий рік і може стати в нагоді в будь-якому місці. Однак далеко не всім відомо, як можна ще більше розширити сферу застосування подібної техніки. Заміна навісного обладнання моментально перетворює навантажувач на абсолютно іншу робочу одиницю.

У рослинництві великим попитом користуються навіски для роботи з тюками (захвати прямокутних і круглих тюків, захвати для упакованих тюків тощо). У тваринництві використовуються різні види навісок для роботи з силосом і гноєм (вила з ножем для силосу, кормороздавач, вила для гною і т. ін.). Для будівельних цілей також пропонується ряд інструментів (будівельний ківш для важких матеріалів (пісок, щебінь), відвали для снігу, платформа для підняття людей та ін.).

Залишити заявку на демонстрацію