×

Пошук по каталогу

UA RU
Навантажувачі
Навантажувачі Manitou MLT-X 732 95P
Дивитися всі товари в рубриці: Навантажувачі
Дивитися всі товари виробника: MANITOU
Навантажувачі Manitou MLT-X 732 95PНавантажувачі — ASTRA-00050

Навантажувачі Manitou MLT-X 732 95P поєднують в собі оптимальну вантажопідйомність, висоту підйому і габаритні розміри.

Стандартна комплектація

Закрита кабіна з обігрівом і кондиціонером, дзеркала заднього виду + ​​дзеркало над фаркопом для полегшення зчеплення, система ососвітлення (спереду і ззаду), два додаткових гідровиходи на стрілі з системою швидкого з'єднання, звукова сигналізація під час заднього ходу, палетні вила, префільтр циклонного типу, радіо, зерновий ківш 2 куб. м

Двигун

Простий в обслуговуванні і конструктивно надійний дизельний двигун Perkins 95 к. с. виробництва Англії. Має ресурс до ремонту 12–14 тисяч мотогодин. Поперечне розташування двигуна дозволило зменшити колісну базу та поліпшити маневреність.

Переваги

 • Нова збільшена, комфортніша й ергономічіша кабіна серії Evolution.
 • Гідромеханічна трансмісія, вища продуктивність і надійність у важких умовах.
 • Джойстик JSM – простота і швидкість керування.
 • Циклонний фільтр на всіх моделях – забезпечує працездатність машини в умовах високої забрудненості
 • Двигун Євро ІІІ В – економічніший та адаптований до вітчизняного пального.
 • Фільтр-сепаратор на всіх моделях – первинне очищення вітчизняного пального.
 • Шини нового покоління ALLIANCE з радіусом 24".
 • Кермові тяги розташовані вище за мости, що запобігає їх пошкодженню.
 • Усі рукави, шланги високого тиску сховані, що запобігає їх пошкодженню.
 • Простий доступ до двигуна і змінних елементів – простота обслуговування.
 • Тягове зусилля – 9280 daN

Технічні характеристики

ДвигунДизель Perkins 1104D.44 T 95 к. с./70 кВт
ТрансмісіяГідротрансформатор; 4 вперед, 4 назад
Максимальна вантажопідйомність, кг3200
Мінімальний радіус розвороту, м3,89
Найбільша висота підйому ваги, м6,90
Висота, м2,26
Ширина, м2,42
Довжина, м4,19
Кліренс, м0,44
Тиск насоса гідросистеми, бар250
Продуктивність насоса гідросистеми, л/хв.104

З усіх питань звертатися до продукт-менеджера:

Петренко Дмитро
Тел.: 095 843 2224
Email: Dmytro.Petrenko@astra-group.ua

Навантажувач Manitou в господарстві працює з ранку до вечора, не зупиняючись, і основне його завдання – це обслуговування основних виробничих процесів. Наприклад, в посівну кампанію -- це робота з біг-бегами, завантаження насіння або добрив. У збиральну – буртування зерна, прибирання і складування тюків. У міжсезоння – робота з добривами, будь-які вантажно-розвантажувальні операції, будівництво та багато іншого.

А значить, універсальний телескопічний навантажувач – це не просто машина, здатна замінити тисячі годин роботи інших машин і механізмів та людської праці. Це інструмент, який підвищує ефективність функціонування всього господарства, оптимізуючи виконання кожного окремого виробничого процесу. Якщо вам подобається йти в ногу з часом, ви налаштовані на високий рівень прибутковості і плануєте розвивати свій бізнес, тоді покупка телескопічного навантажувача – правильний крок.

Ми пропонуємо вам купити навантажувачі Manitou MLT-X 625-75H, Manitou MLT-X 732 95P, Manitou MLT-X 735 T LSU, Manitou MLT-X 737-130 PS, Manitou MLT-X 741-140 V, Manitou MLT-X 840, Manitou MLT-X 845-120 LSU, Manitou MLT-X 961, Manitou MLT-X 1035 LT LSU, Manitou MLT-X 1040, Manitou МС18.

Кожну одиницю техніки господарство купує з єдиною метою – прискорити виробничий процес, полегшивши людську працю або замінивши її машинною. Чим більше роботи виконується за одиницю часу, тим ефективніше функціонує техніка, а значить, скорочується термін її окупності.

Безсумнівно, відразу після купівлі телескопічний навантажувач стає одним з найбільш затребуваних інструментів. На відміну від іншої сільськогосподарської техніки Manitou працює цілий рік і може стати в нагоді в будь-якому місці. Однак далеко не всім відомо, як можна ще більше розширити сферу застосування подібної техніки. Заміна навісного обладнання моментально перетворює навантажувач на абсолютно іншу робочу одиницю.

У рослинництві великим попитом користуються навіски для роботи з тюками (захвати прямокутних і круглих тюків, захвати для упакованих тюків тощо). У тваринництві використовуються різні види навісок для роботи з силосом і гноєм (вила з ножем для силосу, кормороздавач, вила для гною і т. ін.). Для будівельних цілей також пропонується ряд інструментів (будівельний ківш для важких матеріалів (пісок, щебінь), відвали для снігу, платформа для підняття людей та ін.).

Залишити заявку на демонстрацію