×

Пошук по каталогу

UA RU
Навантажувачі
Навантажувачі Manitou MLT-X 737-130 PS
Дивитися всі товари в рубриці: Навантажувачі
Дивитися всі товари виробника: MANITOU
Навантажувачі Manitou MLT-X 737-130 PSНавантажувачі — ASTRA-00134

Навантажувачі Manitou MLT-X 737-130 PS+ нова модель 2019 року. Представник модельного ряду NewAG.

Нова кабіна

  • Новий дизайн
  • Ще вищий рівень шумоізоляції
  • Легкий доступ до кабіни, що значно полегшує вихід
  • Панорамне лобове скло зі зручною решіткою
  • Два монітори на вибір
  • Кнопки подвійної дії з можливістю зміни їх розташування

Новий двигун

Новий економічний двигун Deutz, що добре зарекомендував себе в Європі, а тепер доступний в Україні. Паливна система Common Rail. Двигун, розроблений спеціально для країн СНД відповідно до якості паливно-мастильних матеріалів, має рівень екологічності Tier 3.

Новий рівень комфорту

Концепція навантажувача спрямована на ще більший у порівнянні з попередньою моделлю рівень комфорту оператора. Це досягається завдяки новим запатентованим технологіям конструкції кабіни та органів управління навантажувачем.

Технічні характеристики

ДвигунДизель Deutz TCD 3.6l 129 к. с.
ТрансмісіяГідротрансформатор
Максимальна вантажопідйомність, кг3700
Мінімальний радіус розвороту, м3,92
Найбільша висота підйому ваги, м6,90
Висота, м2,38
Ширина, м2,39
Довжина, м4,97
Кліренс, м0,41
Тиск насоса гідросистеми, бар270
Продуктивність насоса гідросистеми, л/хв.150

З усіх питань звертатися до продукт-менеджера:

Петренко Дмитро
Тел.: 095 843 2224
Email: Dmytro.Petrenko@astra-group.ua

Навантажувач Manitou в господарстві працює з ранку до вечора, не зупиняючись, і основне його завдання – це обслуговування основних виробничих процесів. Наприклад, в посівну кампанію -- це робота з біг-бегами, завантаження насіння або добрив. У збиральну – буртування зерна, прибирання і складування тюків. У міжсезоння – робота з добривами, будь-які вантажно-розвантажувальні операції, будівництво та багато іншого.

А значить, універсальний телескопічний навантажувач – це не просто машина, здатна замінити тисячі годин роботи інших машин і механізмів та людської праці. Це інструмент, який підвищує ефективність функціонування всього господарства, оптимізуючи виконання кожного окремого виробничого процесу. Якщо вам подобається йти в ногу з часом, ви налаштовані на високий рівень прибутковості і плануєте розвивати свій бізнес, тоді покупка телескопічного навантажувача – правильний крок.

Ми пропонуємо вам купити навантажувачі Manitou MLT-X 625-75H, Manitou MLT-X 732 95P, Manitou MLT-X 735 T LSU, Manitou MLT-X 737-130 PS, Manitou MLT-X 741-140 V, Manitou MLT-X 840, Manitou MLT-X 845-120 LSU, Manitou MLT-X 961, Manitou MLT-X 1035 LT LSU, Manitou MLT-X 1040, Manitou МС18.

Кожну одиницю техніки господарство купує з єдиною метою – прискорити виробничий процес, полегшивши людську працю або замінивши її машинною. Чим більше роботи виконується за одиницю часу, тим ефективніше функціонує техніка, а значить, скорочується термін її окупності.

Безсумнівно, відразу після купівлі телескопічний навантажувач стає одним з найбільш затребуваних інструментів. На відміну від іншої сільськогосподарської техніки Manitou працює цілий рік і може стати в нагоді в будь-якому місці. Однак далеко не всім відомо, як можна ще більше розширити сферу застосування подібної техніки. Заміна навісного обладнання моментально перетворює навантажувач на абсолютно іншу робочу одиницю.

У рослинництві великим попитом користуються навіски для роботи з тюками (захвати прямокутних і круглих тюків, захвати для упакованих тюків тощо). У тваринництві використовуються різні види навісок для роботи з силосом і гноєм (вила з ножем для силосу, кормороздавач, вила для гною і т. ін.). Для будівельних цілей також пропонується ряд інструментів (будівельний ківш для важких матеріалів (пісок, щебінь), відвали для снігу, платформа для підняття людей та ін.).

Залишити заявку на демонстрацію