×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 332-56-00
Навантажувачі
Навантажувачі Manitou MLT-X 961
Дивитися всі товари в рубриці: Навантажувачі
Дивитися всі товари виробника: MANITOU
Навантажувачі Manitou MLT-X 961Навантажувачі — ASTRA-00126

Нова потужна машина в лінійці сільськогосподарської техніки навантажувачі Manitou MLT-X 961 – з двигуном John Deere 141 к. с.

Стандартна комплектація

Нова кабіна, рівень шуму в якій не перевищує 74 дБ, – кращий показник на ринку. Система обігріву, кондиціювання, автоматичне очищення радіатора. Зручний доступ в кабіну, самоочисний префільтр, електросклопідіймач.

Гідравліка

Навантажувач Manitou MLT-X 961 оснащений аксіально-поршневим насосом 200 л/хв., розрахованим на швидке виконання гідравлічних операцій у великих обсягах сільгоспробіт. Як опція пропонується пакет розумної гідравліки і регенеративної гідравліки, які ще більше підвищують продуктивність навантажувача.

Переваги

  • Найвищі показники швидкості виконання гідравлічних операцій
  • Панорамне лобове скло з поліпшеною оглядовістю
  • Трансмісія CVT безступенева, дозволяє працювати в режимі від 0 до 40 км/ч при оптимальних обертах двигуна
  • Регулювання потоку гідравліки для навісного обладнання
  • Надійний, перевірений на практиці двигун John Deere
  • Шини нового покоління 500/70 R24 164A8 A580 – Alliance
  • Рульова тяга знаходиться нижче від мостів, що запобігає їх пошкодженню
  • Максимальна швидкість руху 40 км/год.
  • Центральні точки змащення виведені в зручне місце

Технічні характеристики

Технічні характеристики

MLT-X 961-145 V+ L

Висота підйому, м

9,00

Вантажопідйомність, кг

6000

 Довжина, м

6.10

Ширина, м

2.48

Висота, м

2.53

Вага (з вилами), кг

11 800

Двигун

John Deere Stage IIIA

Потужність двигуна, к. с.

141

Трансмісія

CVT безступенева

Транспортна швидкість, км/год.

40

Гідравліка

Аксіально-поршневий насос LSU 200 л/хв.

З усіх питань звертайтесь за телефоном:

Дрозд Сергій
Тел.: (050) 324 97 76
Email: Serhii.Drozd@astra-group.ua

Навантажувач Manitou в господарстві працює з ранку до вечора, не зупиняючись, і основне його завдання – це обслуговування основних виробничих процесів. Наприклад, в посівну кампанію -- це робота з біг-бегами, завантаження насіння або добрив. У збиральну – буртування зерна, прибирання і складування тюків. У міжсезоння – робота з добривами, будь-які вантажно-розвантажувальні операції, будівництво та багато іншого.

А значить, універсальний телескопічний навантажувач – це не просто машина, здатна замінити тисячі годин роботи інших машин і механізмів та людської праці. Це інструмент, який підвищує ефективність функціонування всього господарства, оптимізуючи виконання кожного окремого виробничого процесу. Якщо вам подобається йти в ногу з часом, ви налаштовані на високий рівень прибутковості і плануєте розвивати свій бізнес, тоді покупка телескопічного навантажувача – правильний крок.

Ми пропонуємо вам купити навантажувачі Manitou MLT-X 625-75H, Manitou MLT-X 732 95P, Manitou MLT-X 735 T LSU, Manitou MLT-X 737-130 PS, Manitou MLT-X 741-140 V, Manitou MLT-X 840, Manitou MLT-X 845-120 LSU, Manitou MLT-X 961, Manitou MLT-X 1035 LT LSU, Manitou MLT-X 1040, Manitou МС18.

Кожну одиницю техніки господарство купує з єдиною метою – прискорити виробничий процес, полегшивши людську працю або замінивши її машинною. Чим більше роботи виконується за одиницю часу, тим ефективніше функціонує техніка, а значить, скорочується термін її окупності.

Безсумнівно, відразу після купівлі телескопічний навантажувач стає одним з найбільш затребуваних інструментів. На відміну від іншої сільськогосподарської техніки Manitou працює цілий рік і може стати в нагоді в будь-якому місці. Однак далеко не всім відомо, як можна ще більше розширити сферу застосування подібної техніки. Заміна навісного обладнання моментально перетворює навантажувач на абсолютно іншу робочу одиницю.

У рослинництві великим попитом користуються навіски для роботи з тюками (захвати прямокутних і круглих тюків, захвати для упакованих тюків тощо). У тваринництві використовуються різні види навісок для роботи з силосом і гноєм (вила з ножем для силосу, кормороздавач, вила для гною і т. ін.). Для будівельних цілей також пропонується ряд інструментів (будівельний ківш для важких матеріалів (пісок, щебінь), відвали для снігу, платформа для підняття людей та ін.).

Залишити заявку на демонстрацію