×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 545-56-00
Культиватори
Культиватори Horsch Tiger LT
Дивитися всі товари в рубриці: Культиватори
Дивитися всі товари виробника: HORSCH
Культиватори Horsch Tiger LTКультиватори — ASTRA-00075

Культиватори Horsch Tiger LT, як і інші моделі Tiger, виграє від більшого розміру профілів рами і блоку безпеки TerraGrip нового покоління. Міжряддя у порівнянні з культиваторами Horsch Tiger AS збільшено з 20 до 30 см. У комбінації з 3-рядною компоновкою культиватор Horsch Tiger LT вимагає меншого тягового зусилля.

Блок безпеки TerraGrip спеціально розроблено та оптимізовано для нового покоління культиваторів Horsch Tiger. Сила спрацювання становить 500 кг, висота відхилення 30 см. Всі моделі Horsch Tiger оснащені новим блоком безпеки. За вирівнювальнрими дисками іде колісний ґрунтоущільнювач 7,5–16 AS (ø78 см).

Переваги

  • 3-рядна компоновка.
  • Рівномірно глибоке змішування ґрунту.
  • Широке, глибоке розпушування ґрунту до 35 см.
  • Тягова потреба на 20% менша, ніж у Tiger AS.
  • Ідеальний для легких і середніх типів ґрунту.
  • Інтенсивне змішування.
  • Висока вирівнювальна здатність.
  • Висота відхилення до 30 см.
  • Зносостійкий та не вимагає догляду.

Технічна характеристика

МодельTiger 6 LTTiger 8 LT
Робоча ширина, м6,007,50
Транспортна ширина, м3,003,00
Транспортна висота, м3,70 (40 см висота підйому)4,30 (40 см висота підйому)
Довжина, м6,906,90
Вага, кг59007100
Кількість лап1925
Відстань між лапами в ряду, см9590
Відстань між лапами в ряду, см31,5030
Висота рами, мм850850
Переріз рами, мм120 × 120120 × 120
Потреба в тяговому зусиллі, кВт/к. с.176/240220/300

З усіх питань звертатися до продукт-менеджера:

Шипоша В'ячеслав
Тел.: 050 358 79 37
Emailv.shyposha@astra-group.com.ua

Залишити заявку на демонстрацію

Незважаючи на появу великої кількості передових технологій, багато фермерів і далі використовують класичну технологію, яка дозволяє висівати всі культури і за допомогою плуга заробляти в ґрунт рослинні рештки, а разом з ними – і хвороби з бур'янами. Підприємства, які продовжують працювати за класичною технологією в нестабільних погодних умовах, просто зобов'язані використовувати передпосівний культиватор, який за один прохід готує посівне ложе, «підтягує вологу», вирівнює поле, подрібнює грудки, збільшуючи ефективність використання ґрунтових гербіцидів.

Компанія «АСТРА» пропонує своїм клієнтам культиватори Horsch Tiger МТ, культиватори Horsch Tiger LT, культиватори Horsch Terrano 6/8 FX і Terrano FG, а також передпосівні культиватори FraKomb.

Культиватори Horsch – це універсальні культиватори з широкою сферою застосування. Horsch Tiger MT – це комбінація важкої дискової борони і розпушувачів, що замінює обидва агрегати. У лінійці шість машин з робочою шириною від 3 до 7,5 м. Машина здатна працювати з усіма типами ґрунтів, ідеальна для обробітку стерні кукурудзи та соняшнику, полів з полеглих зерновими і високостебловими сидератами.

Horsch Terrano FX має маневрену компактну і міцну конструкцію навіть для жорстких умов експлуатації. Пропонується в навісному і напівнавісному варіантах.

Для якісної підготовки посівного ложа рекомендуємо використовувати культиватор FraKomb. Культиватор сконструйований з урахуванням всіх побажань аграріїв і здатний підготувати посівне ложе на глибину від 3 до 10 см. Швидкозамінні секції робочих органів можуть бути з S-подібною лапою і робочою частиною «долото», оптимальною для легких ґрунтів, і C-подібною лапою з робочим органом «стрілоподібна лапа», яка підходить для важких ґрунтів і підрізає ґрунт по всій ширині захвату культиватора. Завдяки конструкції своїх робочих органів культиватори FraKomb оптимально підходять для підготовки полів до сівби дрібнозернових культур: ріпаку, маку, гірчиці, льону, – а також для підготовки ґрунту під сівбу цукрових буряків. Культиватор FraKomb без проблем справляється з цим завданням за один прохід і дозволяє уникнути додаткових витрат на продукти ПММ, а також ущільнення при додаткових проходах техніки.

Техніка для обробітку ґрунту Framest, зокрема передпосівний культиватор FraKomb, дозволяє чіткіше планувати роботу в господарстві і не турбуватися про своєчасність її виконання.

А компанія «АСТРА», зі свого боку, на найвищому рівні реалізує гарантійне і післягарантійне обслуговування сільгосптехніки на території України, здійснює постійний контроль сервісу, оперативно розглядає побажання клієнтів стосовно до- і післяпродажної комплектації техніки та надає інші види послуг.

Залишити заявку на демонстрацію