×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 545-56-00
Культиватори
Культиватори Horsch Terrano 6/8 FX
Дивитися всі товари в рубриці: Культиватори
Дивитися всі товари виробника: HORSCH
Культиватори Horsch Terrano 6/8 FXКультиватори — ASTRA-00073

Розпушування, змішування, вирівнювання, прикочування й подрібнення грудок за будь-якої глибини обробітку. 

Основою універсальності застосування культиватора Horsch Terrano FX («Террано») є оптимальне поєднання компонентів машини. Трирядна конструкція рами захоплює своєю компактністю і робить культиватор Horsch Terrano FX неперевершеним у своєму класі за робочою довжиною і вагою. Різні типи швидкоз'ємних робочих органів, оптимізовані для універсального застосування (поверхневий обробіток зі зрізом ґрунту по всій ширині, глибоке розпушування з інтенсивним змішуванням), розширюють спектр застосування машини зі збереженням якості обробітку.

Спираючись на механізм навіски трактора та ущільнювальний коток, культиватори Horsch Terrano 6/8 FX точно витримують задану глибину обробітку. Регулювання глибини здійснюється за допомогою дистанційних кліпс, що обмежують опускання рами культиватора по відношенню до котка.

Потужна стійка з блоком безпеки TerraGrip утримує сошник на необхідній глибині. Робочі органи забезпечують інтенсивне перемішування ґрунту.

Завдяки оптимальному розташуванню вирівнювальних дисків виключається утворення хвиль і досягається рівномірне вирівнювання поверхні. Досконалість конструкції рами дозволяє переносити навантаження із сошників на каток коток ґрунтоущільнювача, де ці навантаження додатково використовуються для інтенсивного ущільнення обробленого ґрунту. Компактна навіска машини дає можливість безпечно її транспортувати. Фіксація транспортного положення надійне і просте в експлуатації.

TerraGrip

TerraGrip – дуже потужний блок кріплення стійки сошника із запобіжником щодо перевантажень. Вертикальна висота спрацьовування становить до 30 см. Ефективна система дозволяє уникнути пошкоджень при наїзді на каміння і після спрацювання миттєво повертає сошник у ґрунт зусиллям потужних пружин. Зусилля спрацювання досягає до 450 кг і зростає з відхиленням стійки до 750 кг.

Оптимізований набір пружин забезпечує надійне утримання сошника на необхідній глибині навіть на важких ґрунтах і при великій глибині обробітку. Використання в конструкції високоякісних матеріалів і пальців великого діаметра у вузлах обертання виключають необхідність змащування.

Переваги

  • Універсальність застосування.
  • Чудова якість змішування за будь-яких умов.
  • Абсолютна легкість ходу, потреба в тяговому зусиллі від 120 к. с.
  • Мінімальна потреба в технічному обслуговуванні, лише 2 змащувальних ніпелі на Terrano3.
  • Надійна робота у найскладніших умовах.
  • Робоча глибина від 5 до 35 см.
  • Коротке компактне компонування.
  • Оснащення для всіх робочих умов.

Технічна характеристика

МодельTerrano 6 FXTerrano 8 FX
Робоча ширина, м5,807,50
Транспортна ширина, м3,003,00
Транспортна висота одинарний/подвійний бункер, м3,704,30 (40 см висота підйому)
Довжина, м7,707,80
Вага, кг5 8006 700
Розмір транспортних коліс 100/75–15,3100/75–15,3
Розмір коліс рами 400/60–15,5550/60–22,5
Кількість лап1925
Відстань між лапами в ряду, см91,5090
Відстань між лапами, см30,5030
Висота рами, мм750750
Переріз рами, мм100 × 100100 × 100
Потреба в тяговому зусиллі, кВт/к. с.174/230220/300

З усіх питань звертатися до продукт-менеджера:

Шипоша В'ячеслав
Тел.: 050 358 79 37
Emailv.shyposha@astra-group.com.ua

Залишити заявку на демонстрацію

Незважаючи на появу великої кількості передових технологій, багато фермерів і далі використовують класичну технологію, яка дозволяє висівати всі культури і за допомогою плуга заробляти в ґрунт рослинні рештки, а разом з ними – і хвороби з бур'янами. Підприємства, які продовжують працювати за класичною технологією в нестабільних погодних умовах, просто зобов'язані використовувати передпосівний культиватор, який за один прохід готує посівне ложе, «підтягує вологу», вирівнює поле, подрібнює грудки, збільшуючи ефективність використання ґрунтових гербіцидів.

Компанія «АСТРА» пропонує своїм клієнтам культиватори Horsch Tiger МТ, культиватори Horsch Tiger LT, культиватори Horsch Terrano 6/8 FX і Terrano FG, а також передпосівні культиватори FraKomb.

Культиватори Horsch – це універсальні культиватори з широкою сферою застосування. Horsch Tiger MT – це комбінація важкої дискової борони і розпушувачів, що замінює обидва агрегати. У лінійці шість машин з робочою шириною від 3 до 7,5 м. Машина здатна працювати з усіма типами ґрунтів, ідеальна для обробітку стерні кукурудзи та соняшнику, полів з полеглих зерновими і високостебловими сидератами.

Horsch Terrano FX має маневрену компактну і міцну конструкцію навіть для жорстких умов експлуатації. Пропонується в навісному і напівнавісному варіантах.

Для якісної підготовки посівного ложа рекомендуємо використовувати культиватор FraKomb. Культиватор сконструйований з урахуванням всіх побажань аграріїв і здатний підготувати посівне ложе на глибину від 3 до 10 см. Швидкозамінні секції робочих органів можуть бути з S-подібною лапою і робочою частиною «долото», оптимальною для легких ґрунтів, і C-подібною лапою з робочим органом «стрілоподібна лапа», яка підходить для важких ґрунтів і підрізає ґрунт по всій ширині захвату культиватора. Завдяки конструкції своїх робочих органів культиватори FraKomb оптимально підходять для підготовки полів до сівби дрібнозернових культур: ріпаку, маку, гірчиці, льону, – а також для підготовки ґрунту під сівбу цукрових буряків. Культиватор FraKomb без проблем справляється з цим завданням за один прохід і дозволяє уникнути додаткових витрат на продукти ПММ, а також ущільнення при додаткових проходах техніки.

Техніка для обробітку ґрунту Framest, зокрема передпосівний культиватор FraKomb, дозволяє чіткіше планувати роботу в господарстві і не турбуватися про своєчасність її виконання.

А компанія «АСТРА», зі свого боку, на найвищому рівні реалізує гарантійне і післягарантійне обслуговування сільгосптехніки на території України, здійснює постійний контроль сервісу, оперативно розглядає побажання клієнтів стосовно до- і післяпродажної комплектації техніки та надає інші види послуг.

Залишити заявку на демонстрацію