×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 332-56-00
Глибокорозпушувачі
Глибокорозпушувачі Helikrak, Grégoire Besson
Дивитися всі товари в рубриці: Глибокорозпушувачі
Дивитися всі товари виробника: GREGOIRE BESSON
Глибокорозпушувачі Helikrak, Grégoire BessonГлибокорозпушувачі — ASTRA-00018

З огляду на кліматичні зміни парк сучасного фермера складно уявити без агрегата для боротьби з переущільненням – глибокорозпушувача.

Глибокорозпушувач Helikrak, Grégoire Besson, спрямований на більш агресивне проникнення і перемішування ґрунту, ніж у класичних глибокорозпушувача. У зв'язку з цим конструктори компанії Grégoire Besson розробили відповідний різновид лап глибокорозпушувача.

Для деяких господарств застосування такого глибокорозпушувача може стати чудовою альтернативою оранці і досить глибокій культивації, оскільки робоча глибина сягає 65 см.

Безперечною перевагою є комплектація глибокорозпушувача зубчасто-шпоровими котками з гідравлічним регулюванням заглиблення. Такий коток є новацією в лінійці Grégoire Besson – як правило, всі глибокорозпушувачі оснащуються прутковими або зубчастими котками. Цей коток входить у стандартну комплектацію, але за бажання його можна не встановлювати, що вплине на вартість агрегата.

SDX 90

К-сть лап

Відстань до рами, см

Робоча глибина, см 

Відстань між лапами, см

Робоча ширина, м

Ширина рами, см

Необхідна
потужність трактора, к. с.

Вага, кг

5

90

55

50

2,5

230

150/200

1 430

7

90

55

45

3,0

280

190/250

1 660

9

90

55

45

4,0

380

220/330

2 050

11

90

55

45

5,0

470

250/390

2 220

З усіх питань звертатися до продукт-менеджера:

Шипоша В'ячеслав
Тел .: 050 358 79 37
Email: Viacheslav.Shyposha@astra-group.ua

Глибокорозпушувачі – головні помічники фермера в боротьбі за урожай. Глибокорозпушувач по праву можна вважати найпрогресивнішим знаряддям, яке дозволяє поліпшити водно-повітряний режим кореневого шару ґрунту, запобігає ерозії ґрунту, сприяє накопиченню вологи і, як наслідок, підвищує врожайність сільськогосподарських культур.

На особливу увагу заслуговує глибокорозпушувач Helikrak від французького виробника ґрунтообробної техніки Gregoire Besson. Глибокорозпушувач Helikrak, Grégoire Besson, спрямований на більш агресивне проникнення і перемішування ґрунту, ніж у класичних глибокорозпушувачів. У зв'язку з цим конструктори компанії Grégoire Besson розробили відповідний різновид лап глибокорозпушувача. Helikrak забезпечує рівномірний обробіток ґрунту по всій робочій ширині знаряддя. При цьому в нижньому орному горизонті висота гребенів не перевищує 5–7 см.

Безвідвальний розпушувач Fralaz має спеціальну конструкцію, яка гарантує добре входження ножів у ґрунт. Fralaz використовується для виправлення структури ґрунту, що забезпечує формування необхідного для кореневої системи водного і повітряного стану ґрунту.

Використання глибокорозпушувача стало практично повсюдним. За допомогою цього агрегата фермер підвищує врожайність, поліпшує стан ґрунту, при цьому витрачаючи мінімум ресурсів – як людських, так і фінансових.

Залишити заявку на демонстрацію
×