×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 332-56-00
Борони
Дискові лущильники Normandie, Gregoire Besson
Дивитися всі товари в рубриці: Борони
Дивитися всі товари виробника: GREGOIRE BESSON
Дискові лущильники Normandie, Gregoire BessonБорони — ASTRA-00019

Принципово нове покоління дискових лущильників Normandie, Gregoire Besson– оптимальне поєднання продуктивності і якості. Знаряддя Normandie, Gregoire Besson – це дисковий лущильник для суцільного обробітку ґрунту, заробляння по стерні, заробляння вологи, стерньових пожнивних решток. На ньому встановлено два ряди дисків, а в задній частині є можливість встановити різноманітні котки: прогумований Ripa або металевий GZW. Як опція встановлюються також і пруткові котки. Виробник розширив їхню гаму і пропонує споживачеві два варіанти котків: тандемний прутковий діаметром 500 і 400 мм або одинарний коток діаметром 600 мм. Вибір котка – визначальний фактор при купівлі знаряддя. Саме коток завершує роботу знаряддя.

Дискові лущильники Normandie, Gregoire Besson компактні і зручні в експлуатації, можуть бути складаними, навісними і напівнавісними. Складання здійснюється гідроциліндрами в 2-4 секції. Робоча ширина знаряддя від 3 до 12 м, транспортна – менш ніж 3 м. Normandie може бути оснащений різними варіантами дисків: в стандарті встановлені 2 ряди мульчувальних зубчастих і вигнутих дисків діаметром 460 × 5 мм на стійці Rabeflex. На великій швидкості чудово копіюється рельєф; якщо трапляється перешкода, стійка прибирається на 15 см. Самі стійки гарячого формування для збільшення жорсткості куються в ковальському цеху заводу. Як опцію можна встановити диски діаметром 510 мм і 560 мм або ж диски з великими зубами діаметром 560 × 6 мм. Диски з плоским профілем, високорізальні, завдяки чому земля не налипає. Ідеальні для роботи на високих швидкостях. Невеликий зубець забезпечує постійну роботу диска навіть на малій глибині. Обробіток ґрунту здійснюється гідравлічно за допомогою котка, глибина – від 3 до 12 см. Швидкісні режими – до 15 км/год., продуктивність 3-14 га/год. Залежно від ширини агрегата необхідна потужність трактора від 120 до 550 к. с.

Переваги

  • Конструкція борони збільшує її ресурс і зносостійкість робочих органів. Кожен диск має свою стійку, яка закріплена на 4 гумових демпферах, що дозволяють змінювати жорсткість вузла. Підшипниковий вузол не обслуговується, він знаходиться в герметичній масляній ванні і захищений від потрапляння пилу і бруду. Ресурс підшипника підвищений завдяки дворядному радіальному шарикопідшипнику (кульковій вальниці).
  • Універсальність і надійність лущильника Normandie дозволяє вирішувати велику кількість непростих завдань: руйнувати рештки попередньої культури, забезпечувати провокацію проростання бур'янів, закладати і змішувати пожнивні рештки, покращувати контакт насіння з ґрунтом, закладати і змішувати органічні добрива, розпушувати, вирівнювати ґрунт, а також готувати насіннєве ложе. 

Технічна характеристика

Модель

5 000 SP2

6 000 SP2

7 000 SP3

7 500 KA

8 000 SP3

9 000 SP3

10 000 SP4

12 000 SP4

Ширина захвату, м

5

6

7

7,5

8

9

10

12

Кількість дисків

40

48

56

58

64

72

80

96

Діаметр диска, стандарт (опція)

 

510 (460, 560)

Вага без котка, кг

4200

4800

5540

6 800

5820

6100

6 500

6900

Тип диска

 

гладенький/ромашка

Необхідна потужність, к. с.

220

260

300

320

330

400

450

550

З усіх питань звертатися до продукт-менеджера:

Шипоша В'ячеслав
Тел .: 050 358 79 37
Email: Viacheslav.Shyposha@astra-group.ua

Компанія «АСТРА» може запропонувати вам: важкі дискові агрегати – Horsch Joker HD і борони Horsch Joker RT, дискові лущильники Normandie, Gregoire Besson, важкі дискові борони Kuhne і дискові борони FraDisc.

Важкі дискові агрегати Horsch Joker HD є незамінними знаряддями в сучасних системах землеробства. Поряд з прямим призначенням – обробітком стерні їх часто використовують для передпосівного обробітку ґрунту після плуга чи культивації, а також для подрібнення грубих рослинних решток або заробляння органічних добрив. Борони Horsch Joker RT оптимально підходять для поверхневого стерньового обробітку з метою стимуляції проростання падалиці, переривання капілярності, змішування пожнивних решток і поверхневої підготовки посівного горизонту.

У сучасному землеробстві дедалі більшої популярності набувають дискові борони короткобазового типу, або лущильники. Справді, в плані універсальності застосування цим машинам немає рівних, оскільки сучасний агроном, маючи на озброєнні таку машину, закриває всі процеси: лущення стерні; основний і поверхневий обробіток ґрунту; передпосівний обробіток під зернові, технічні та кормові культури, а також забезпечує подрібнення і заробляння рослинних решток попередніх культур і бур'янів. Один з найкращих прикладів дискових лущильників – Normandie від французького виробника ґрунтообробної техніки Gregoire Besson. Лущильник Normandie – багатоцільова високопродуктивна машина. Знаряддя здатне якісно обробити поверхню поля на глибину від 3 (!) До 12 см. Завдяки цьому знаряддя можна використовувати для будь-якої технології, включно з No-till. Простота регулювань і обслуговування. Процес налаштування займає не більше ніж 5 хвилин. Цей ряд знарядь адаптований для великих площ з високою продуктивністю. Компанія ТОВ «АБА «АСТРА» рада запропонувати своїм клієнтам знаряддя, яке стане вірним і надійним союзником у боротьбі за урожай. А на лущильник Normandie можна покластися в будь-якій непростій ситуації.

Компанія «АСТРА» також пропонує модернізовану дискову борону Kuhne KNT770/3 SZH. Залежно від необхідної ширини захвату і потужності трактора ми можемо запропонувати борону від 6,2 до 9,2 м. Борони Kuhne KNT працюють на полях України з 1998 року і сьогодні представлені практично на всій території країни. Дискова борона Kuhne KNT/3 SZH однаково добре працює як після зернової групи, так і на зароблянні кукурудзяних решток навіть за врожайності понад 100 ц/га. Застосування цих знарядь забезпечує такі переваги: ​​постійна робоча глибина, однорідна поверхня ґрунту, відмінні результати в знищенні бур'янів, оптимальне використання трактора, просте обслуговування, чудовий обробіток ґрунту.

FraDisc від Framest («Фрадиск») – важка дискова борона з тиском до 135 кг на диск, що дозволяє проникати на потрібну робочу глибину. FraDisc забезпечує ефективне подрібнення ґрунту і добре мульчування в горизонті, а також ефективне ущільнення ґрунту в горизонті росту при використанні котків. Машина справляється з великою кількістю пожнивних решток навіть значної довжини. Борону FraDisc можна змінювати і налаштовувати під будь-які сільськогосподарські умови.

Залишити заявку на демонстрацію
×